OPTIUS ONLINE KARIERNI SEJEM

14.01.2020

Karierni center Univerze v Novem mestu se je kot partner pridružil izvedbi ON-LINE kariernega sejma, z namenom, da vam omogočimo lažji in hitrejši dostop do bodočih delodajalcev.

Vabimo vas, da izkoristite ponujeno priložnost, se prijavite čim prej ter udobno nameščeni na domačem kavču s telefonom v roki pokukate v virtualni karierni sejem (verjemite, presenečeni boste), poklepetate z delodajalci, se prijavite na razpisano delovno mesto ali pa zgolj opazujte.

Obisk online kariernega sejma je enostaven in dostopen, saj se ga lahko brezplačno udeležite kjerkoli imate internetno povezavo, in z vseh naprav: računalnika, tablice ali mobilnega telefona. S kadroviki boste lahko klepetali povsem anonimno in se boste sami odločili, če in kdaj boste želeli razkriti svojo identiteto.

Na sejem se prijavite na povezavi sejem.optius.com, kjer si ustvarite profil in lahko dodate življenjepis. Na dan sejma se nato le razgledate med vsemi možnostmi in kontaktirate delodajalce, ki vas zanimajo, številni bodo ponudili tudi priložnosti za študentsko delo.

Prijave že potekajo!

Za dodatne informacije lahko pobrskate tudi po uradni spletni strani dogodka https://www.optius.com/on-line-karierni-sejem-2020/
ali pa me kontaktirate na mojca.blazic@uni-nm.si

Prijazen pozdrav,